למה אני צריך סוכן וירטואלי באתר?

נציגת שירות מחייכת

יותר ויותר אתרים, במיוחד אתרי מסחר בוחרים להוסיף את השירות של הנציגה הוירטואלית לאתר שלהם. השאלה הכי רווחת בקרב בעלי האתרים הינה מדוע אני צריך את הנציגה? לא פעם עולים תגובות כגון "החלונית מציקה לי", "היא נפתחת באמצע המסך" ...

מטרת הנציגה הוירטואלית הינה להפוך את הלקוחות הפוטנציאלים שנכנסים לאתר ללקוחות משלמים. ברגע שגולש נכנס לאתר הנציגה יוצרת עימו אינטראקציה. על מנת להסב את האוזן- הגידול בכמות הפניות/ מכירות לאתרים שהוסיפו נציגה וירטואלית לאתרם. אם ישנם אחוזים גבוהים של אתרים שעושים שימוש בשירות הנציגה הוירטואלית כנראה שזה עובד, אף בעל עסק לא ישלם על משהו שלא עובד. קיימות היום בשוק מערכות צ'טים שונות, בחברתינו הנציגות יפתחו אך ורק בצידי המסך. בנוסף, ניתן לשלוט האם החלונית תיפתח בצד ימין או שמאל. דבר נוסף שחשוב לא פחות זה עיצוב הנציגה. אם העיצוב אינו מושך מספיק או הצבע אינו תואם את השפה עיצובית של האתר הנציגה לא תעשה את העבודה בצורה טובה. חשוב להקפיד על התאמת הצבעים, שילוב הלוגו שלך על מנת לשדר מקצועיות ולהפוך את הנציגה לשיווקית יותר. אלמנט נוסף חשוב הינו- זמן פתיחת החלונית, אם החלונית של הנציגה תיפתח מהר מידי או לאט מידי אתם תאבדו אתההזדמנות ליצור קשר עם הגולש ולדלות ממנו את פרטיו, הזמן המומלץ הינו 4 שניות.

ישנם יתרונות רבים נוספים להוספת שירות של נציגה וירטואלית למשל:הנציגה זמינה 24 שעות. גולשים רבים נכנסים לאתרים דווקא מחוץ לשעות הפעילות, אין זה אומר שאי אפשר לייצר מולם אינטראקציה. לשם כך בדיוק נועדה הנציגה, לתת את המענה הראשוני ולדרבן את הגולש להשאיר את פרטיו להמשך טיפול במכירה. יתרון נוסף הינו חסכון כספי- במקום להעסיק נציגה אנושית המצריכה מנציג החברה להיות זמין כל הזמן מול המחשב ולתת מענה, אפשר בעלויות שוליות לקבל נציגה וירטואלית עם תסריטי שיחה רלוונטיים הנשלטים בצורה מלאה על ידכם, אשר יתנו את המענה. אנו מזמינים אתכם להתנסות לתקופה של 30 יום ללא עלות והתחייבות במערכת הנציגה הוירטואלית בחברתינו.

אנו מזמינים אתכם להתנסות ללא עלות והתחחיבות במערכת הנציגה הוירטואלית בחברתינו. הנציגה שלנו היא נציגה חכמה הלומדת ומתאימה עצמה לאתרך במשך הזמן. התשובות המוצגות לגלוש בנויות לפי הגדרת מילות מפתח רלוונטיות שהגולש שואל מה שיוצר תחושה אצל הגולש שהוא מדבר עם נציג אנושי. המערכת שלנו מאפשרת לך לעקוב אחר השיחות ולשפר כל הזמן את השיחות לצורך הגדלת המכירות/ פניות דרך האתר.

בשני צעדים פשוטים גם אתם יכולים לשלב את הנציגה שלנו באתר שלכם. להרשמה קצרה הקליקו על דף הבית