צור עכשיו סוכן וירטואלי ראשון
הוסף לאתרך וקבל יותר לקוחות, יותר מכירות ויותר לידים
למה צריך נציגה וירטואלית
מגדיל את הפניות / המרות באתרך בכ-35% בממוצע
סוכנת שזמינה ועובדת עבורך ללא הפסקה 24/7
סוכנת בהתאמה אישית, ניתן לעיצוב ושילוב הלוגו שלך
מותאם לעבודה גם במכשירים ניידים
סוכנת שלומדת ומתאימה עצמה לאתרך
לקוחות ממליצים
מאז שהכנסנו את הנציגה הוירטואלית, כמעט והכפלנו את כמות הפניות שאנחנו מצליחים לייצר מהאתר, רק חבל שלא הכרנו את המוצר לפני.
אנחנו מריצים באופן קבוע פרסום וקידום לאתר המכירות שלנו, האפקטיביות של הצ'אט הוירטואלי מאוד משמעותית עבורנו, במיוחד לאור העובדה שהצלחנו להעלות את אחוזי סגירת המכירות ביותר מ-30% מהמחזור, פשוט
פנטסטי.
ניתן לראות באופן מאוד בולט את העליה בכמות הפניות לפני ואחרי ששולבה הסוכנת הוירטואלית אצלנו באתר, בהתחלה הייתי סקפטית, אבל לא היה לי באמת מה להפסיד, שכן יש ממילא יש את התקופת ניסיון של השירות ללא עלות, מוכרחה לציין שמאוד הופתעתי לטובה כבר אחרי כמה ימים, ניתן לראות באופן מאוד בולט את העליה בכמות הפניות לפני ואחרי ששולבה הסוכנת הוירטואלית אצלנו באתר, ממליצה בחום, נסו מקסימום זה יעבוד לכם.
אני עצמאי ומנהל את העסק לבד, אחד היתרונות שדיברו אלי יותר מכל בשירות הצ'אט הוירטואלי, זו היכולת לא לאבד את הלקוחות הפוטנציאלים שלי גם מעבר לשעות העבודה, ממש 24 שעות ביממה, גם כשאני לא תמיד זמין לשיחה, הלקוחות שלי מקבלים מענה, ואני לא מפסיד מכירות. בעזרת הסוכנת הוירטואלית אני גם מצליח לשדר יותר אמינות ושירותיות מול הלקוחות.
בחר נציגה וירטואלית עכשיו!
שלב 1 בחר את הסוכנת שלך:
קרן
עדי
ענת
נועה
מאיה
יעל
נועם
משה
שי
שלב 2 בחר את צבע החלון של הסוכנת:
265A8C
14830D
E55608
CA2231
3C3C3C
E42783
3BACCE
34B2A7
C5A93B
7607BE